NEXTM PO RAZ PIERWSZY W POLSCE

  • Previous article
  • Next article
Thumbnail

NextM, jedna z największych impreza marketingowo-technologicznych w Polsce, przyciągnęła ponad 1,1 tys. gości. Na scenie konferencji prezentowali się światowej klasy mówcy – Bob Hoffman, Aral Balkan, Andrew Keen, Dr. Tu Lum Pham.

5 grudnia w Warszawie odbyła się pierwsza edycja NextM.  O przyszłości marketingu i technologii dyskutowali na scenie imprezy światowej klasy eksperci i wizjonerzy: m.in. Bob Hoffman, prześmiewca digitalowej rewolucji; Dr Tu-Lam Pham, obserwator chińskiego biznesu mediowo-reklamowego czy Aral Balkan, aktywista kontestujący zbawczą rolę nowych rozwiązań cyfrowych.

Istotną częścią NextM był park technologiczny, w którym partnerzy GroupM zaprezentowali marketingowe i mediowe nowinki. Centralną częścią parku była strefa mSpark zagospodarowana przez lokalne start-upy.

– Na NextM zderzyliśmy idee, pomysły i rozwiązania, które mogą wyznaczyć przyszłość naszego rynku. Uznaliśmy, że agencje GroupM maja okazję na co dzień promować wśród klientów swoje produkty, postanowiliśmy więc tym razem oddać głos wizjonerom ze świata. Często kontrowersyjnym, ale wiele wnoszącym do dyskusji o standardach biznesu, nie tylko reklamowego – opisuje Izabela Albrychiewicz, prezes polskiego oddziału GroupM.

Partnerami wydarzenia byli RASP, WP, Agora, Bauer, RMF, New Age Media, Clear Channel, Httpool, Multikino, Teads, Blix i IDMnet.

Nagrania wystąpień dostępne są na stronie wydarzenia: http://nextm.com.pl/ 

RMF FM, partner wydarzenia, nagrał serię wywiadów z prelegentami oraz goścmi NextM, które udostępnił w formie podcastów na stronie: https://www.gruparmf.pl/grupa-rmf-partnerem-konferencji-nextm-[podcasty],article,1075.html

 

  • Previous article
  • Next article